STOLARKA BUDOWLANA
Zadzwoń: 575 389 989
Warszawa, Kobiałka 2b

Bramy

Oferujemy sprzedaż i montaż bram garażowych i wjazdowych renomowanej firmy Hormann. Sprzedajemy i montujemy bramy wszystkich typów – segmentowe, rolowane (z napędem) oraz klasyczne rozwiązania – bramy uchylne i rozwierane.

Wysoka jakość projektowa i wykonawcza oferowanych przez nas bram pozwala na komfort inwestycyjny - mamy pewność, że firmowane przez te marki drzwi będą służyły długo i niezawodnie.

Jakość bram zależy od ich budowy wewnętrznej i zastosowanych materiałów. Dobre właściwości użytkowe - trwałość, odporność na warunki atmosferyczne, izolacyjność cieplna i akustyczna oraz bezpieczeństwo mają tylko wybrane modele. Z chęcią doradzimy Państwu, które produkty są obecnie najbardziej opłacalnym wyborem.

W przypadku bram połowa sukcesu to jednak właściwy, zgodny ze sztuką budowlaną i zaleceniami producenta montaż. Przykładamy bardzo dużą wagę do właściwego montażu bram, dzięki czemu zapewniamy ich trwałość i niezawodne działanie.

Do bram garażowych i wjazdowych warto zastosować napędy. Nie tylko zapewniają one nieporównywalny komfort użytkowania bram, ale także zapewniają większe bezpieczeństwo (przed przypadkowym uderzeniem, a nawet przed włamaniem). Zdalne sterowanie, integracja z osobistym urządzeniem mobilnym (smartfon, tablet, laptop) są dalszym etapem podnoszenia komfortu mieszkania w wygodnym, bezpiecznym domu.
W stolarce budowlanej wybór musi być przemyślany, rozsądny i perspektywiczny. Z chęcią i bez zobowiązań doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich produktów.
kontakt z nami

Nie wiesz co wybrać? 
Doradzimy!

Copyright 2021 koz-bud.waw.pl
map-markersmartphonemagnifiercrosschevron-down