STOLARKA BUDOWLANA
Zadzwoń: 575 389 989
Warszawa, Kobiałka 2b

Drzwi

Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami wysokiej jakości drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Wysoka jakość projektowa i wykonawcza pozwala na komfort inwestycyjny - mamy pewność, że firmowane przez te marki drzwi będą służyły długo i niezawodnie.

Oferowane przez nas drzwi to zaawansowane rozwiązania technologiczne łączące wysokie walory użytkowe, ergonomię i dopracowany design.

Jakość drzwi, zarówno wewnętrznych i zewnętrznych zależy od ich budowy, nie jest widoczna na zewnątrz. Dobre właściwości użytkowe - trwałość, odporność na warunki atmosferyczne, izolacyjność cieplna i akustyczna oraz bezpieczeństwo mają tylko wybrane modele renomowanych producentów. Wybór nie jest łatwy, ale w KOZ-BUD doradzimy Państwo, które produkty są obecnie najbardziej opłacalnym wyborem.

Szeroka gama produktowa pozwala na wybranie dowolnych rozwiązań stosownie do oczekiwań inwestora. Mnogość materiałów (drewno, pvc, aluminium, stal, hybrydy), kształtów, klas energetycznych i antywłamaniowych oraz wybarwień pozwala na idealne dopasowanie okien do stylu domu i potrzeb właściciela.

W przypadku drzwi połowa sukcesu to jednak właściwy, zgodny ze sztuką budowlaną i zaleceniami producenta montaż. Prawdą jest że lepiej mieć dobrze zamontowane gorszej jakości drzwi niż drzwi lepsze, ale źle osadzone. Na szczęście ten problem nie dotyczy naszych klientów! Przykładamy bardzo dużą wagę do właściwego montażu drzwi, dzięki czemu zapewniamy ich trwałość i fabryczną energooszczędność.
W stolarce budowlanej wybór musi być przemyślany, rozsądny i perspektywiczny. Z chęcią i bez zobowiązań doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich produktów.
kontakt z nami

Nie wiesz co wybrać? 
Doradzimy!

Copyright 2021 koz-bud.waw.pl
map-markersmartphonemagnifiercrosschevron-down