STOLARKA BUDOWLANA
Zadzwoń: 575 389 989
Warszawa, Kobiałka 2b

Okna

Współpracujemy z firmami PETECKI I NATURAL WOOD, które są jednymi z najbardziej uznanych producentów wysokiej jakości okien. Wysoka jakość projektowa i wykonawcza pozwala na komfort inwestycyjny - mamy pewność, że okna firmowane przez te marki będą służyły długo i bezproblemowo.

Oferowane przez nas okna to zaawansowane rozwiązania technologiczne łączące wysokie walory użytkowe, ergonomię i dopracowany design.

Szeroka gama produktowa pozwala na wybranie dowolnych rozwiązań stosownie do oczekiwań inwestora. Mnogość materiałów (drewno, pvc, aluminium, hybrydy), kształtów profili, klas energetycznych i antywłamaniowych oraz wybarwień pozwala na idealne dopasowanie okien do stylu domu i potrzeb właściciela.

W przypadku okien połowa sukcesu to jednak właściwy, zgodny ze sztuką budowlaną i zaleceniami producenta montaż. Prawdą jest że lepiej mieć dobrze zamontowane gorszej jakości okno niż okno lepsze, ale źle osadzone. Na szczęście ten problem nie dotyczy naszych klientów! Przykładamy bardzo dużą wagę do właściwego montażu okien, dzięki czemu zapewniamy ich trwałość i fabryczną energooszczędność.

Oferujemy również wszelkie niezbędne akcesoria - rolety zewnętrzne i wewnętrzne, parapety, wyszukane stylistycznie klamki itp.
W stolarce budowlanej wybór musi być przemyślany, rozsądny i perspektywiczny. Z chęcią i bez zobowiązań doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich produktów.
kontakt z nami

Nie wiesz co wybrać? 
Doradzimy!

Copyright 2021 koz-bud.waw.pl
map-markersmartphonemagnifiercrosschevron-down